Дві всеукраїнські перемоги – у вокалісток з Солович

Дата: 18.01.2022 12:40

Фото без описуДві пісенні перемоги всеукраїнського рівня здобули учасниці вокального гуртка, який діє при Соловичівському ліцеї. Каріна Гаврилюк та Крістіна Кібиш підкорили журі виконанням пісні Святослава Вакарчука «Обійми».

Днями за перемогу у Всеукраїнському конкурсі "Зорянчики & Зорянички" (м. Київ) та V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв "Univers of arts" (м. Одеса), які проходили дистанційно, дівчата отримали грамоти та медалі, ставши лауреатами І премії. Приємним бонусом для них були сертифікати на онлайн уроки з англійської мови. Дипломом нагородили і керівника гуртка Тетяну Колядюк за активну діяльність, спрямовану на розвиток культури та мистецтв, високі творчі здобутки та ініціативність.

Вітаємо і бажаємо нових творчих здобутків!

ВІДЕО ВИСТУПУ ТУТ

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.