Волинська область

Турійські баскетболісти здобули "бронзу"

Дата: 13.01.2022 11:37
Кількість переглядів: 466

Юні баскетболісти Турійщини стали призерами "Різдвяного турніру-2022", який днями відбувся у селищі Ратне.

Участь у ньому взяли вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Команда нашої громади достойно провела спортивні поєдинки і в результаті здобула "бронзу". Переможцями стали господарі турніру – ратнівчани. Друге місце – у команди з Володимира.
Під час урочистої частини переможець та призери були нагороджені кубками та медалями відповідних ступенів.
Як повідомив представник спортивної організації "Колос" Олександр Лемещук, 2 лютого стартує спартакіада школярів з баскетболу Турійської ТГ. Спочатку зіграють команди ліцеїв, а 4 лютого позмагаються гімназисти. В результаті з кращих гравців буде створена команда, яка представить нашу громаду на обласному рівні.
Сектор розвитку, комунікацій, зв'язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.