Із гучною колядою, з побажаннями добра завітав гурт «Сузір’я» у колективи громади

Дата: 14.01.2022 17:18

Фото без опису«Добрий вечір тобі, пане господарю! Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився…», – чи не в кожній родині нині звучать ці слова, які сповіщають радісну новину. І навіть малосніжна плаксива погода не могла зіпсувати піднесеного настрою, який панує у новорічно-різдвяний час.

Особливу радість дарував у ці святкові дні улюблений багатьма колектив Турійського міського будинку культури «Сузір’я». Весело, у злагодженому багатоголоссі під акомпанемент Миколи Романчука звучали колядки та щедрівки, а ще надсилалися святкові віншування та побажання добра трудовим колективам нашої громади. Засіяли на щастя, на добро працівників медичних закладів Турійщини – Турійської лікарні планового лікування та Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також Турійської селищної ради.

Із світлими та радісними святами привітав колективи Турійський селищний голова Олексій Безсмертний і побажав усіляких гараздів, достатку, добра, тепла, любові та Божого благословення.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.