На Турійщині пройшли фінальні матчі XVIII спортивних ігор школярів Волині з футболу

Дата: 02.11.2021 10:20

Фото без описуВ останні дні жовтня Турійщина стала футбольним центром області: на Соловичівському та Турійському стадіонах пройшли фінальні матчі XVIII спортивних ігор школярів Волині з футболу.

Приємно, що серед шести команд, які вибороли путівку у фінал, була й збірна школярів Турійщини. У її складі грали учні чотирьох навчальних закладів громади: опорних закладів Купичівський та Турійський ліцеї, а також Соловичівського та Турійського ліцеїв.

За «бронзу» турійська команда боролося із збірною школярів Горохівщини. На жаль, нашим спортсменам трішки не вистачило снаги до призового місця, тож у підсумку турійчани зайняли четверте місце.

Нагадаємо, що загалом у відбіркових турах участь взяли до тридцяти команд Волині. Так що спортивний захід був доволі масштабним.

Фото без описуФото без опису

Сектор розвитку, комунікацій та зв’язків з громадськістю Турійської селищної ради.