Турійська футбольна команда виборола путівку у фінальну частину обласних змагань

Дата: 26.10.2021 10:46

Фото без опису Фото без опису

У вихідні на базі Турійської дитячо-юнацької спортивної школи пройшли обласні зональні змагання з футболу серед збірних команд школярів. Турійськ став місцем проведення матчів серед групи команд однієї з шести зональних зон, де путівку у фінал виборювали юні футболісти Турійської та Люблинецької селищних територіальних громад, Ковельської міської і Рівненської сільської територіальних громад.

Першість у футбольних поєдинках здобула команда Турійської громади: у грі з рівненчанами на табло зафіксувалися цифри 2:0 – на нашу користь, а у матчі з ковельчанами юним спортсменам Турійщини вдалося забити аж 10 м’ячів у ворота суперника, при цьому не пропустивши жодного у свої (10:0). Така феєрична гра дала турійчанам зелене світло у фінальну частину ігор.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо перемоги!

Сектор розвитку, комунікацій та зв’язків з громадськістю Турійської селищної ради.