Як Соловичі День села відзначали

Дата: 26.07.2021 16:00

Фото без описуДень села – свято усієї великої сільської родини. У Соловичах воно проходить завжди по-особливому святково, гучно та весело. Не став винятком і нинішній рік: недільного ранку, 25 липня, у місцевий будинок культури зійшлася місцева громада, з’їхалося чимало гостей.

Зі святом сельчан вітали заступник Турійського селищного голови Сергій Власюк, представник Ковельської районної державної адміністрації Тетяна Яцюра, депутати Турійської селищної ради Василь Шудрук, Антоніна Гут, Наталія Поліщук, Лариса Кашуба. Цей святковий день був позначений багатьма приємними моментами. Під гучні оплески присутніх Почесні грамоти Турійської селищної ради отримали Людмила Козинець – директор Будинку культури села Соловичі та керівник народного колективу «Срібниця»; Ольга Свідерська – фельдшер села Соловичі. Подяки голови Ковельської районної державної адміністрації були оголошені Людмилі Кондратюк – бібліотекарю Соловичівської сільської бібліотеки; Тетяні Свитці – листоноші поштового відділення села Соловичі.

Слова вітань від народного депутата Вячеслава Рубльова передав його помічник Василь Шудрук, а також повідомив приємну новину: на заміну покрівлі місцевого закладу культури із субвенції на соціально-економічний розвиток виділено 1,5 мільйони гривень.

Гарний подарунок – велосипед – від Антоніни Гут, помічника народного депутата Валерія Стернійчука, – очікував на місцевого комунальника Романа. А Наталія Поліщук вручила комунальнику Руслану грошову премію. Від депутата Володимира Красулі для учасників свята був пісенний дарунок.

Фото без описуВід душі у цей святковий день дарували односельчанам та гостям дійства милозвучні українські пісні й учасники народного колективу «Срібниця», а також чоловічого вокального гурту «Кант». Гучними оплесками глядачі зустрічали місцевих солістів: Каріну Гаврилюк, Христину Кибиш, Тетяну Козачук, Катерину Козіну. У вихорі танцю кружляли юні танцівники Мар’яна Малашук та Максим Дворачук.

Букет музичних композицій подарував соловичанам народний аматорський гурт «Оксамит» Турійського міського будинку культури.

За хвилини душевної насолоди, неповторні виступи подякував аматорам сцени староста Ярослав Кашуба, а також привітав односельчан з Днем села і вручив подяки та грошові премії активним мешканцям Солович. Виступаючи перед громадою, Ярослав Іванович зробив екскурс в історичне минуле села, а також розповів, чим живе сьогодні старостинський округ, про надії та сподівання на розбудову рідного мальовничого краю.

У програму святкувань були включені показові змагання місцевих дзюдоїстів, а також футбольний матч вищої ліги серед дівочих команд «Ладомир» (м. Володимир-Волинський) та «Буковинська Надія» (м. Чернівці).

Охочі могли пригоститися фірмовою соловичівською юшкою та кулішем, відчути себе козаками і козачками верхи на конях.

Сектор розвитку, комунікацій та зв’язків з громадськістю.