Відбувся футбольний турнір на Першість Турійської громади

Дата: 28.05.2021 13:32

Фото без описуДнями на штучному полі Турійської дитячо-юнацької спортивної школи відбулись матчі серед шкільних дівочих команд з футболу на Першість Турійської територіальної громади. У видовищних поєдинках четверо учасників загальноосвітніх шкіл І–ІІ ступенів виборювали право стати на першу сходинку п’єдесталу пошани.

У підсумку перемогу здобула команда Дулібівської школи. Друге місце – в активі команди з Дольська, третє – у туропинців і на четвертій сходинці опинилася команда Тагачинської ЗОШ.

Кращим гравцем стала Дарина Гусак з Тагачина – авторка найгарнішого забитого м’яча у ворота суперника, якого юна футболістка "закотила" з центру поля.

Традиційно змагання завершилися врученням нагород, яке здійснила суддівська команда: Юрій Борис – інструктор по спорту відділу освіти, молоді та спорту, і Олександр Лемещук – представник „Колосу”.

Сектор розвитку, комунікацій та зв’язків з громадськістю.