Відвідали ветеранів – учасників Другої світової війни, які мешкають у Турійській громаді

Дата: 07.05.2021 11:58

Фото без описуЗ нагоди Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Турійський селищний голова Олексій Безсмертний та його заступник Сергій Власюк відвідали ветеранів – учасників Другої світової війни, які проживають у Турійській територіальній громаді.

Керівники громади завітали у домівки сивочолих фронтовиків, які безпосередньо брали участь у бойових діях 1939–1945 років, Петра Степановича Манелюка, мешканця села Молодівка, та Петра Федоровича Ростуна із села Вербичне. Вони привітали ветеранів, яким зозуля уже накувало по 98 літ, і висловили щирі слова вдячності за пройдені фронтові дороги, за звільнення нашої землі від окупантів.

Напередодні цих знаменних днів очільник громади Олексій Безсмертний завітав і в домівку ветерана Сергія Романовича Піндюка із села Свинарин.

Окрім щирих слів вітань та шани, на знак вдячності від Турійської громади ветеранам вручили пам’ятні подарунки.

Сивочолі чоловіки та їх сім’ї радо зустрічали гостей і дякували за увагу, турботу, за те, що, незважаючи на плин часу, про них пам’ятають.

Прессекретар Турійської селищної ради.

Фото Ірини Прус.