Відбулася організаційна нарада з питань благоустрою у селищі

Дата: 13.04.2021 17:28

За три тижні ми відзначатимемо одне з найбільших християнських свят – Великдень. Аби Турійськ на це величне свято виглядав ошатним і привабливим, 13 квітня була проведена організаційна нарада щодо здійснення заходів з благоустрою та наведення чистоти і порядку в селищі.

Відбулася вона за участю керівників установ, організацій та підприємств, які функціонують на території селища, а також директорів навчальних закладів, позашкілля та завідувачів закладів дошкільної освіти. Турійський селищний голова Олексій Безсмертний під час наради озвучив, яка частина території для прибирання за ким закріплюються. Традиційно більшість організацій та установ наводитимуть лад біля своїх адмінприміщень, дехто – у парку та придорожніх смугах. Також очільник громади наголосив на тому, що в разі необхідності допомоги з технікою, певних матеріалів, зокрема вапна чи цементу, керівники можуть звертатися у селищну раду. Наостанок він подякував присутнім на нараді за розуміння та співпрацю.

Прессекретар Турійської селищної ради.

Фото Ірини Прус.