На дев'ятій позачерговій сесії депутати призначили директора Боблівської школи

Дата: 13.04.2021 17:10

Фото без описуДев'ята позачергова сесія Турійської селищної ради вперше відбулася у формі відеоконференції. Зважаючи, що на розгляд виносилося лише одне питання порядку денного, було прийняте рішення спробувати новий формат роботи, тим більше, що ситуація із поширенням коронавірусної інфекції (COVID-19) не передбачувана і в майбутньому, можливо, доведеться ще не раз працювати в онлайн режимі.
У роботі сесії участь взяли 18 депутатів і голова Турійської селищної ради Олексій Безсмертний.
Після обговорення обранці громади призначили Ларису Федорченко директором загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів імені О. С. Панасюка села Бобли. За проголосувало 17 депутатів та селищний голова, 1 – утримався. У рішенні також зазначається доручити Турійському селищному голові Олексію Безсмертному заключити договір із новопризначеним директором на два роки.

Прессекретар Турійської селищної ради.
Фото з сайту Турійського ІРЦ.