У День Соборності України вшанували тих, хто віддав життя за волю на незалежність нашої країни

Дата: 25.01.2021 09:55

22 січня ми відзначили особливу історичну подію: 102 роки тому на Софіївському майдані у єдину соборну державу об’єдналися Українська Народна Республіка і Західноукраїнська Народна Республіка. У цей момент єдність перестала бути лише мрією, а на певний час втілилася у життя.

І сьогодні, коли ми відстоюємо і захищаємо своє право бути незалежною, вільною у виборі власного шляху державою, ідея єдності та соборності як ніколи актуальна.

У цей день ми вшановуємо тих, хто віддав своє життя за волю та незалежність України у різні роки. У Турійській територіальній громаді 22 січня Турійський селищний голова Олексій Безсмертний та секретар селищної ради Тамара Сичик поклали квіти до пам’ятного знаку Борцям за волю та незалежність України, яке відбулося за участю працівників культури громади.

Прессекретар Турійської селищної ради.

Фото Ірини ПРУС.