Новопризначені старости приступили до роботи

Дата: 16.01.2021 14:03

Перше січня став днем відліку не лише нового календарного року, а й важливих змін у Турійській територіальній громаді, яка функціонуватиме відтепер у новому, розширеному, форматі. Якщо раніше до її складу входило лише чотири старостинських округи, то з січня Турійська територіальна громада складатиметься аж із чотирнадцяти.

Так, старостою Кульчинського старостинського округу призначена Інна Красуля, Дольського – Світлана Віндюк, Перевалівського – Ігор Євчук, Соловичівського – Ярослав Кашуба. Старостою сіл Бобли, Оса, Ревушки став Роман Пащук; сіл Дуліби і Туричани – Тетяна Чайка; сіл Клюськ, Волиця, Гаруша і Тагачин – Ростислав Калінчак; Купичів, Нири, Свинарин, Чорніїв – Сергій Кость; сіл Липа, Маковичі, Мочулки, Осекрів та Серкизів – Георгій Мельничук; старостою сіл Блаженик, Мокрець, Турія, Туропин призначений Олександр Швець; Дажви, Ловище, Новий Двір, Осьмиговичі, Поляна, Синявка – Руслана Веремчук; а сіл Озеряни, Пересіка, Сушибаба – Тетяна Грушовець; старостою у Задибах і Сельці буде Руслана Солтис. Посада старости сіл Вербне, Туличів, Літин, Радовичі, Молодівка та Серебряниця – нині вакантна, оскільки Валентина Мартинюк написала заяву про відмову обіймати цю посаду.

Днями відбулася перша робоча нарада із новопризначеними старостами за участю селищного голови Олексія Безсмертного. Основним питанням зустрічі було обговорення усіх важливих аспектів співпраці старост із Центром надання адміністративних послуг Турійської селищної ради. Його керівник Тетяна Троць детально розповіла про особливо важливий аспект – надання комплексу послуг населенню соціального характеру. Зокрема, говорили про видачу довідок, ведення діловодства та інше.

Прес-секретар Турійської селищної ради

Фото Ірини ПРУС