Команда Турійщини – серед призерів Спартакіади „Повір у себе”

Дата: 11.12.2020 14:46

Десятого грудня виконати приємну місію завітав до Турійської територіальної громади заступник начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів „Інваспорт” Василь Шевчук. У приміщенні селищної ради він вручив кубок та грамоту за третє місце, яке команда Турійської ОТГ отримала в обласній Спартакіаді „Повір у себе”.

Цей традиційний спортивний захід щороку проводиться серед діток з інвалідністю. Фінальний тур зазвичай проходить в місті Луцьк в розважальному комплексі „Адреналін Сіті”. Турійщину на спартакіаді представляли двоє учнів Турійської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступеня – Антон Веремчук та Максим Вакулюк. Хлопці брали участь у змаганнях із шахів, шашок та настільного тенісу. І в усіх видах посіли призові місця.

Приємні слова вітань адресувалися як спортсменам, так і дирекції та наставникам хлопців з їхнього навчального закладу.