Щодо проведених торгів!

Дата: 12.08.2020 10:25

Фото без описуДля всіх, хто перейнявся питанням проведення тендеру на капітальний ремонт вул.Сагайдачного з прилеглим під’їздом до Будинку дитячої творчості, Турійська селищна рада повідомляє, що в результаті торгів ціна за об’єкт вартістю у 2 млн грн була скинута більше як на 600 тисяч, перемогу в торгах здобула фірма «Шляхбуд» м. Рівне (роботи мали проводитись за рахунок коштів з державного бюджету).

Прокуратурою Волинської області знайдені помилки при проведенні тендеру (відсутність у документації переможця вказаного наявного механізму для нанесення розмітки) і зроблене відповідне подання, тому селищна рада змушена торги відмінити. В результаті  громада втратила можливу економію у розмірі близько 600 тисяч та під загрозу поставлене виконання робіт по капітальному ремонту вказаної ділянки дороги.

Інформація про проведення торгів на сайті «Прозорро», де ви можете ознайомитись хто брав участь у тендері та їх пропозиції. На даний час тендерна процедура розпочата заново.

Фото ілюстративне