300 великодніх подарунків отримали малозабезпечені сім’ї та одиноко проживаючі люди Турійської ОТГ

Дата: 16.04.2020 12:01

Напередодні Великодня триста малозабезпечених сімей та одиноко проживаючих людей Турійської об’єднаної територіальної громади отримали продуктові подарунки. Таку гарну справу зініціювали благодійний фонд «Європейський вектор» та сім‘я Ганни і Романа Микитюків. Зі свого боку Турійська селищна рада з радістю долучилася до реалізації благородної справи, подбавши про доставку подарункових пакунків. У Турійську цим зайнявся селищний голова Олексій Безсмертний, а по селах місію поштарів виконали старости та депутати.

У кожен продуктовий подарунок вкладали до п’яти кілограмів м’ясної продукції, яку надала агропромислова група «Пан Курчак», та хлібобулочну випічку  соловичівської пекарні «Хлібний Край», зокрема, й символ Великодня – ароматні паски.

Крім продуктів, до подарункових наборів додали ще й медичні маски.

Піклування один про одного, добрі справи, допомога тим, хто цього потребує, стає можливим завдяки спільним зусиллям небайдужих серцем людей. І хочеться, щоб світло Христового Воскресіння сповнило радістю та теплом душу кожного мешканця Турійської громади.