Інформація щодо роботи Фонду соціального страхування на період карантину

Дата: 17.03.2020 10:00

Володимир-Волинське відділення (Турійський район) Фонду соціального страхування повідомляє, що на період проведення карантинних заходів встановлено тимчасове обмеження на проведення та участь працівників відділення у масових заходах, запроваджено дистанційну форму прийому громадян та документів засобами електронного та телефонного зв’язку.

Заяви – розрахунки на оплату листків непрацездатності, повідомлення про виплату лікарняних та інші документи відділення попередньо прийматиме, в т.ч.дистанційно, на електронну адресу: RUSY.FSS@UKR.NET або на Viber +380502065370

Консультації з питань нарахування допомог по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах та інших питань, що стосуються діяльності Фонду соціального страхування України можна отримати за телефонами відділення:

2-10-33, 063-8456821– щодо заяв-розрахунків, виплати лікарняних, регресів, оплату лікування для потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві, реабілітаційного та санаторно-курортного лікування;

3-51-11 – щодо нещасних випадків на виробництві, проведення ревізій, обліку страхувальників;

3-86-26 – начальник відділення.

Також повідомляємо, що всі види виплат за рахунок Фонду соціального страхування України проводяться в штатному режимі. Станом на 16 березня 2020 року Фондом оплачено заяви-розрахунки по листках непрацездатності, поданих по 20 лютого 2020 року включно.

13 березня 2020 року Фондом соціального страхування України перераховані щомісячні виплати по втраті працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві та профзахворювання та по втраті годувальника за лютий 2020 року.

Володимир-Волинське відділення

Фонду соціального страхування України