Оголошення про безхазяйне майно

Дата: 18.02.2020 15:19

Відповідно до рішення Турійської селищної ради від 20.08.2019 №105/6 «Про взяття на баланс Турійського житлово-комунального підприємства гідроспоруди» виконавчий комітет Турійської селищної ради повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна (гідроспоруда, зокрема  регулятор трубчатий з коробчатим затвором), що знаходиться на території Перевалівського старостинського округу с. Перевали Турійського району.

Можливі власники вказаного майна мають змогу протягом року з дня взяття на облік звернутися з підтверджуючими правовими документами до Турійської селищної ради для зняття його з обліку як безхазяйного.