Привітали працівників соціальної сфери Турійщини

Дата: 06.11.2019 17:43

У першу неділю листопада професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Тож з цієї нагоди 1 листопада у приміщенні районної ради відбулися урочистості, на яких вшанували людей, котрі щодня піклуються про найменш захищені верстви населення Турійщини.

З вітальними словами до працівників соціальної сфери почергово зверталися селищний голова Турійської об’єднаної територіальної громади Олексій Безсмертний, голова районної ради Ольга Черен, перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Марчанчин. За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята деяких працівників нагородили грамотами селищної та районної рад і райдержадміністрації.

Незабутній музичний дарунок працівникам соціальної сфери підготував вокальний гурт «Оксамит».