Оголошення!

Дата: 25.10.2019 14:45

Комерційна пропозиція від ДУ«Волинська обласна фітосанітарна лабораторія»

БАКТОЦИД

Ефективний екологічно безпечний біологічний препарат для знищення мишоподібних гризунів (миші – хатня, курганчикова, сіра, гуртова, степова та лісова полівки, сірий хом’ячок та малий ховрах, а також пацюки-щурі).

Основа препарату – зерно пшениці, оброблене в лабораторних умовах специфічними бактеріями (Salmonella enteritidis var. Issatschenko, титр в 1 грамі бактороденциду не менше 2·109), що спричиняють мишачий тиф. При поїданні принади гине до 95% гризунів протягом 5-16 днів. Знаходячись у тісному контакті одна з одною миші швидко розповсюджують смертельну хворобу серед особин – це підвищує ефективність застосування препарату. Бактоцид  безпечний для людей   і довкілля, нешкідливий для свійських тварин і птиці.

Препарат можна використовувати в будь-яку пору року, навіть взимку при температурі до -25°С, найдоцільніше в осінньо-зимовий період коли температура не перевищує +10°С. Норма внесення залежить від видового складу та чисельності гризунів. При високій щільності мишей і полівок використовують 2-3 кг препарату на гектар.

Норма витрати препарату, кг/га

Спосіб внесення

Посіви (зернові, ріпак, багаторічні трави), сінокісні угіддя, пасовища, сади, лісосмуги

1-2.5

Вручну з машини

3-5 г/нора

Скирти, стоги, парникові рами, склади, ферми

50-200 г/100 кв. м

0.5-2.0 г/ кв. м

Вручну

При обробітку посівів і сільськогосподарських угідь препарат розкладають в нори, біля нір, по стежках гризунів. Для знищення одного гризуна достатньо 2-3 зернини препарату. Обробіток посівів, сінокісних угідь, пасовищ, коли приманку розкладають вручну, працюючих розставляють ланцюгом на відстані 5-15 м один від одного. Рекомендується розкладати препарат смугами шириною 100-200 м з пропуском між ними    50-100 м. Препарат можна розкладати з машини (з двох сторін, відстань між прогонами 20-25 м).

В скиртах препарат розкладають в паперових пакетах по 15-20 гр. і ніші, зроблені в нижній і середній частинах скирти. Смертність гризунів очікується на 5-6 день після використання бактоциду.

При роботі з біопрепаратами дотримуйтесь правил особистої гігієни. Якщо вас зацікавила інформація про наш біопрепарат, заявку на виготовлення слід подавати в обласну фітосанітарну лабораторію за адресою: с. Зміїнець, Луцького району, вул. Ліскова, 1, телефон (0332) 72-71-31, 72-81-27.  Виробник: лабораторія біологічного методу захисту рослин.

ДУ«Волинська обласна фітосанітарна лабораторія

тел.: 72-71-47, 72-38-88