З чудовим концертом у Торговищі завітала «Радованка»!

Дата: 21.10.2019 16:17

У неділю, 20 жовтня, не по-осінньому тепло і сонячно було у клубі села Торговище, яке належить до Турійської об’єднаної територіальної громади.На запрошення завідувача клуба Лариси Фейдак до сельчаніз насиченою, цікавою концертною програмою завітав аматорський вокальний колектив «Радованка» із села Радовичі, яким керує Світлана Шворак.Нещодавно, на Покрову Пресвятої Богородиці, у Торговищах відзначили престольне свято. Тож зі сцени сельчан вітали з цією радісною подією, і дарували оберемок щирих зичень добра, достатку, радості, здоров’я і мирного неба. Протягом двох годин радовичівські аматори під віртуозну гру баяніста Миколи Романчука виконували як лірично-патріотичні пісні, присвячені нашій неньці-Україні, славним воїнам і захисникам різних часів, так і веселі, жартівливі, так би мовити, житейські. Гарний настрій доповнювали гумористичні номери.

Із кожним виступом у залі все гучніше звучали оплески і радісний щирий сміх. А насамкінець публіка, хоч і не чисельна, просила заспівати хоча б ще декілька пісень. А це свідчення того, що колективу «Радованка» вдалося подарувати людям хвилинки душевної насолоди, радості та відчуття свята. За це від імені односельчан Лариса Фейдак щиро подякувала аматорам сцени і подарувала букети хризантем. Вітальні слова мешканцям Торговищ та подячні вокальному колективу адресували Турійський селищний голова Олексій Безсмертний та староста Перевалівськогостаростинського округу Ігор Євчук. До цього гарного дійства долучилися активні депутати районної і селищної ради Василь та Антоніна Гути.