День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні!

Дата: 22.06.2019 15:57

Фото без опису22 червня 2019 року український народ вшановує світлу пам'ять  земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

З нагоди цієї трагічної дати у в селищі Турійськ біля Пагорба Слави  голова Турійської районної державної адміністрації Орест Василишин, голова Турійської районної ради Ольга Черен, голова Турійської селищної ради Олексій Безсмертний та секретар селищної ради Тамара Сичик вшанували героїчний подвиг наших захисників хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пагорба Слави.

Вшанування пам’яті жертв війни, і подібні заходи ще раз доводять відому істину – ніхто не забутий, ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях. Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!