Останній дзвінок у школах Турійської ОТГ

Дата: 03.06.2019 10:15

31 травня у школах Турійської ОТГ пролунав «останній дзвінок»  завершився навчальний рік. Це день важливий для кожного з нас, цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
Це особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай Вам щастить у всіх Ваших починаннях, амбітних планів і величних звершень, невгамовності і пошуку ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що Ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаємо Вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.