У Турійській музичній школі відбулося свято останнього дзвоника!

Дата: 01.06.2019 10:04

31 травня 2019 року у Турійській музичній школі відбулося свято останнього дзвоника. Дійство розпочалося із вступного слова директора музичної школи Приступи Ольги Сергіївни, яка розповіла про діяльність школи та нагородила грамотами учнів, за високі досягнення у навчанні.

Проте, цей захід було присвячено не тільки закінченню навчального року, але і завершенню навчання для випускників школи, яким директор вручила свідоцтва та грамоти і побажала великих успіхів та нових звершень.

Також із вітальним словом звернулася заступник Турійського селищного голови Лисиця  Любов Іванівна, яка привітала усіх присутніх та випускників із закінченням навчального року та вручила грамоти викладачам музичної школи.

Багато теплих слів, привітань прозвучали в цей урочистий день. Лунали слова подяки викладачам школи від випускників та батьків.

І на завершення свята випускники із викладачами школи подарували чудовий концерт.

Отож, бажаємо усім гарно відпочити на літніх канікулах, а випускникам завзяття, впевненості в досягненні мети, удачі і щасливої життєвої долі!