ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 15.05.2019 16:59

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на посаду начальника відділу освіти молоді та спорту Турійської селищної ради об’єднаної територіальної громади Волинської області.

До участі у конкурсі допускаються особи, громадяни України, які мають вищу освіту педагогічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра  (спеціаліста),  володіють основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами,  вільно володіють  державною мовою, досвід роботи на посадах державної служби,  досвід служби в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше одного року.

- Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають на ім’я селищного голови заяву про участь у конкурсі,  копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєного наукового ступеня або вченого звання, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку, відомості про майно, доходи, витрати, зобов’язання фінансового характеру, в тому числі за кордоном, копію першої та другої сторінок  паспорта громадянина України, письмову згоду на збір та обробку персональних даних, дві фотокартки розміром 4х6, копію трудової книжки.

Вимога до кандидата стаж роботи не менше трьох років.

Прийом документів проводиться протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт. Турійськ, м-н Центральний, 1, тел. (033) 63-216-91.