Дата: 14.05.2019 16:40

14 травня 2019 року відбувся семінар «Особливості регіонального розвитку соціально-гуманітарної сфери ОТГ в умовах децентралізації. Функціонування закладів в ОТГ» для працівників Турійської селищної ради.

Відкрили навчання Олексій Безсмертний, голова Турійської селищної ради ОТГ та Мирослава Галас,  методист навчально-методичного відділу Центру.

Також виступали заступник начальника управління-начальник відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Тетяна Соломіна та експерти з питань децентралізації Волинського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Анатолій Матвіюк.