ПОВІДОМЛЕННЯ!

Дата: 04.03.2019 17:28

Турійська селищна рада Волинської області Турійського району проводить громадське обговорення містобудівних документацій.

Назва містобудівних документацій – детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків по вул. Центральна у с. Торговище та детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків по вул. Центральна у  с. Охотники.

Замовник – Турійська селищна рада.

Виконавець – ТзОВ «АМ ХОРС» м. Львів.

Фінансування –  громадяни Приходько Р.О.  та Кушнір Н.І.

Підстава – рішення сесії №90/25, №90/26 від 25.01.2019р. «Про надання дозволу на розроблення детального плану територій с. Торговище по вул. Центральна та  с. Охотники по вул. Центральна».

Місце ознайомлення – с. Перевали, приміщення Перевалівського старостинського округу Турійської селищної ради.

Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі з 9.00 до 17.00 з дня виходу газети протягом одного місяця.

Відповідальний за організацію розгляду – селищний голова  Безсмертний О.М.