Конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Турійської селищної ради Волинської області

Дата: 08.02.2019 15:09

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Турійської селищної ради Волинської області: вчителя-логопеда, практичного психолога, вчителя-реабілітолога.

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія”, “Фізичне виховання” (лікувальна фізкультура) за спеціалізацією логопеда, практичного психолога, реабілітолога, стаж роботи за фахом не менше двох років, хороші навички роботи з комп’ютером.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії такі документи: копію першої і другої сторінок  паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду, письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі, копію трудової книжки, копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, письмову згоду на збір та обробку персональних даних, заповнену особову картку з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 та копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. Кваліфікаційний іспит фахівців ІРЦ проводиться за напрямами: знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами; знання основ спеціальної педагогіки.

Прийом документів проводиться протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення конкурсу за адресою: смт. Турійськ, вул.Уршулі Сяркевич, будинок 5.