об'єднана територіальна громада
Турійський район, Волинська область

День працівників культури та аматорів народного мистецтва в об’єднаній територіальній громаді!

8 листопада 2018 року в Районному будинку культури відбувся захід з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. До присутніх звернувся голова Турійської об’єднаної територіальної громади Олексій Безсмертний,  який привітав працівників культури громади з професійним святом та нагородив почесними грамотами аматорів та майстрів народного мистецтва.

Продовження урочистостей відбулося 9 листопада 2018 року у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі де подякою Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації була нагороджена проектний менеджер Турійської ОТГ, керівник гуртів «Фентезі», «Веселка» та «Смайлик» - Галина Абрамчук.

Ще раз вітаємо всіх зі святом! Здоров'я натхнення та творчих успіхів!