Вітання до дня працівника соціальної сфери!

Дата: 02.11.2018 10:55

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Ви - працівники соціальної сфери не лише виконуєте свої професійні обов’язки, Ви здійснюєте місію добра, милосердя, подекуди й порятунку.

Нехай життя Ваше буде сповнене оптимізмом, надіями, щастям, достатком, радісними посмішками рідних та близьких людей. Бажаю Вам міцного здоров’я, терпіння, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували бажання та спроможність бути корисними людям!

Натхнення Вам і творчих успіхів у Вашій благородній справі!

Турійський селищний голова                                     Олексій Безсмертний