Зміцнення добросусідських зв’язків!

Дата: 28.09.2018 16:21

На знак вдячності за участь у святкуванні Дня селища (виступ Вокального колективу з смт Гоща «Веселі свашки»), для зміцнення добросусідських зв’язків та культурного обміну, на запрошення організаторів фестивалю представники Турійської об’єднаної територіальної громади на чолі з головою громади Безсмертним Олексієм Миколайовичем та вокально-хореографічним колективом «Намисто» Луківського міського будинку культури (керівник Ольга Калішук) прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі «Красносільські вітряки».

Він традиційно проводиться в Рівненській області Гощанського району село Красносілля де голова об’єднаної територіальної громади звернувся з вітальним словом до учасників фестивалю, а колектив подарував глядачам чудові пісні та танці.