День Турійська!

Дата: 24.07.2018 15:57

Вже традиційним стало святкування кожного року Дня селища у Турійську. Проте цього року 14 липня вперше День Турійська святкували у статусі ОТГ.

Дійство розпочалося на майдані Центральному  о 14 годині де для дітей були запропоновані ігри, розваги та атракціони, а о 16 годині аніматори з м. Луцьк (Благодійний фонд «Західний вітер» (директор – Богдан Самойленко)) розважали дітей протягом двох годин та дарували призи

Концертна програма розпочалася о 17 годині кращими колективами, солістами, дуетами Турійщини потім естафету перейняли гості селища з Лукова, Локач, Рівненщини (смт Гоща), Ковеля, Червонограда, Нововолинська.

О 21 годині виступив із привітаннями Турійський селищний голова - Олексій Безсмертний та вручив нагороди мешканцям селища за активну громадську позицію та професійну діяльність і побажав добра, миру, процвітання нашій Державі.

Також мешканців та гостей селища привітали гості свята: депутат обласної ради – Валентин Чернецький, виконавчий директор АМУ – Богдан Самойленко, перший заступник голови Турійської РДА – Леонід Марчанчин та представник делегації з Польської Республіки м. Красностав – Марек Півко.

На завершення свята виступила солістка Академічного ансамблю Державної прикордонної служби України Мар’яна Щербак. Свято завершилося феєрверком та дискотекою.

Дякуємо всім, хто долучився, за допомогу та участь в організації і проведенні свята Дня Турійська!