Про закінчення опалювального сезону

Дата: 11.04.2018 12:59

Управління соціального захисту населення Турійської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до пункту 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (із змінами, внесеними Постановою КМУ N 300 від 26.04.2017) субсидія на послугу з опалення для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію  для  індивідуального опалення, розраховується до 16 квітня, для користувачів централізованого опалення дата закінчення опалювального сезону визначатиметься відповідними рішеннями органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади.