об'єднана територіальна громада
Турійський район, Волинська область

Про закінчення опалювального сезону

Управління соціального захисту населення Турійської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до пункту 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (із змінами, внесеними Постановою КМУ N 300 від 26.04.2017) субсидія на послугу з опалення для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію  для  індивідуального опалення, розраховується до 16 квітня, для користувачів централізованого опалення дата закінчення опалювального сезону визначатиметься відповідними рішеннями органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади.