Турійська селищна рада
об'єднана територіальна громада
Турійський район, Волинська область

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

  

 

 

 “Оживе Україна коли допоможемо книзі.
Всіх огорне вона задушевним теплом.
Будуть люди міцніші незламної криці
Не грошима багаті – вселюдним добром”.

 

 

 

  Щороку у  весняні дні дитячі бібліотеки України проводять Всеукраїнський тиждень дитячого читання. У перенасичений інформацією час свято набуває особливого значення: допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання.  Як свято - Тиждень дитячого читання із дуже давніми традиціями сьогодні не лише не втратило свого значення, але й набуло особливого змісту для кожного учасника, від дворічного малюка, який пробує книжку «на зуб», до солідних «живих» класиків дитячої літератури.

  Дитинство та юність – це чудова мить, коли луною котиться веселий сміх, йде цікаве навчання, мала людина відкриває для себе цілий світ за допомогою книги і читання. Книга – величезна сила, без неї неможливо уявити життя. Вона розкриває перед читачами чарівний світ краси і добра, вона стає близьким другом, вірним супутником у житті. В березні їй був присвячений Всеукраїнський тиждень дитячого читання, до проведення якого долучилися школи та бібліотеки району. 

  Відкриття Всеукраїнського Тижня дитячого читання   організували бібліотекарі дитячої бібліотеки  під назвою  «Зустрічаємось з книжками прикрашаємось думками». На свято запросили учнів 1-А  класу опорного закладу «НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів –гімназія»  смт. Турійськ. Також на святі був представник від селищної ради Турійської територіальної об’єднаної громади Олена Мазурак, яка привітала усіх присутніх і подарувала  діткам настільні ігри. Ведуча свята, бібліотекар Алла Шемейко, познайомила учнів з правилами поводження з книгою і запропонувала подивитись мультфільми «Івасик Телесик», «Снігова королева», «Рукавичка», «Ріпка». Всі присутні з великим задоволенням відповідали на загадані загадки та взяли  участь у конкурсі на кращу розмальовку,  діти мали змогу розмалювати героїв казок, а за найкращу отримати приз. Діти не лише розважалися, а й дізналися багато нового й цікавого.

  Закриття тижня читання відбудеться 30 березня 2018 року,  підведення підсумків і нагородження кращих читачів. Бібліотекарі на завершення побажали всім присутнім завжди залишатися такими ж розумними, творчими і читаючими. Дуже велике задоволення діти отримали від свята.« повернутися до списку новин