об'єднана територіальна громада
Турійський район, Волинська область

Нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Турійської селищної ради

27 березня 2018 року в Турійській селищній раді була проведена нарада  з керівниками закладів загальної середньої освіти  Турійської селищної ради. В якій взяли участь:  голова Турійської селищної ради Безсмертний Олексій Миколайович, заступник селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів влади, начальник гуманітарного відділу Лисиця Любов Іванівна, головний спеціаліст гуманітарного відділу Мазурак Олена Антонівна.  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­На даній нараді були розглянуті наступні питання, а саме:

1. Позашкільна освіта сьогодні.
  2. Про роботу Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій, Волинського обласного еколого – натуралістичного центру, Центру науково – технічної творчості учнівської молоді, Волинського державного центру естетичного виховання та Волинської обласної Малої академії наук.
  3. Про гідне ставлення та захист від насильства в закладах освіти під час освітнього процесу.
  4. Протидія домашньому насильству.
  5. Що таке «Шкільний булінг»?
  6. Про стан пожежної безпеки в загальноосвітніх навчальних закладах Турійської селищної ради.
  7. Про благоустрій територій закладів освіти Турійської селищної ради.