об'єднана територіальна громада
Турійський район, Волинська область

Голова громади

Олексій Безсмертний:

“Влада - не привілей, а щоденна копітка робота. З людьми і для людей...”

Біографічна довідка.

Безсмертний Олексій Миколайович.

• Народився  10 серпня 1963 року в селі Козельне Сумської області в родині колгоспників.
  • Після закінчення школи працював робітником на заводі в Сумах, був призваний на строкову службу в армію.
  • Після демобілізації вступив до Полтавського педагогічного інституту на історичний факультет.
  • У таборі «Молода гвардія», де працював вожатим, познайомився з майбутньою дружиною – волинянкою.
  • Згодом  молоде подружжя переїздить на Волинь, а місцем проживання обирає Турійськ.
  • Диплом про вищу освіту здобув у Луцькому  державному педагогічному інституті ім. Лесі Українки.
  • Педагогічну діяльність  розпочав  керівником туристичних гуртків місцевого будинку піонерів.
  • Потім був призначений заступником директора з виховної роботи Кульчинської середньої школи.
  • Працював  учителем історії, а згодом - директором загальноосвітньої школи в Турійську, начальником відділу внутрішньої  політики райдержадміністрації.
  • У 2002 році був обраний Турійським селищним  головою, посаду якого обіймає й до сьогодні.

Одружений.

• Дружина - Тамара Михайлівна за професією також педагог, вчитель української мови та літератури.
  • Донька Олеся – заміжня, працює викладачем Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка.